„Zanavykas“ ir toliau lieka turnyrinės lentelės apačioje

zanavykas2Praėjusį savaitgalį, po dviejų savaičių pertraukos, Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ bandė pagerinti savo pozicijas, tačiau, ir žaisdami namuose, ir išvykoje, pralaimėjo.

Vasario 4 dieną šakiečiai Plungėje susitiko su „SM Žemaitukų“ komanda ir, nors ir nedideliu skirtumu, 88:83 jiems pralaimėjo. Rungtynių metu daugiausiai taškų pelnė M. Riauka (17 tšk.), po 13 taškų įmetė A. Makūnas ir Š. Zablockis.

Vasario 5 dieną namuose „Zanavyko“ krepšininkai susitiko su Klaipėdos „LCC TU“ komanda. Susitikimas rezultatu 69:75 baigėsi klaipėdiečių naudai. Rungtynių metu rezultatyviausiai žaidė M. Karpičius (14 tšk.), Š. Zablockis (13 tšk.). Po 10 taškų pelnė Š. Jurgutis ir R. Ostreika.

Po savaitgalį sužaistų rungtynių „Zanavykas“ Suvalkijos – Žemaitijos regiono lentelėje ir toliau lieka priešpaskutinėje, septintojoje vietoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.