Futbolo turnyrą ant sniego laimėjo Smalininkų ekipa

Vasario 16 dieną Kidulių pagrindinės mokyklos stadione vyko, jau tradiciniu tapęs, futbolo turnyras ant sniego, kuriame iš devynių užsiregistravusių komandų dalyvavo keturios.

Nacionalinė mėgėjų futbolo lyga suorganizavo jau antrąjį žiemos futbolo turnyrą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Jame norą dalyvauti buvo pareiškusios devynios komandos, bet renginio dieną dėl įmonės „Detavita“ įsteigtos taurės kovojo keturios. Tai „Smalininkai“, „Kiduliai“, „Vulkanas“ ir Kauno „Extreem“.

Varžybos vyko vieno rato sistema ir buvo žaidžiami trys turai. Kovoje tarp Kauno „Extreem“ ir „Smalininkų“ stipresni pasirodė pastarieji, laimėję rezultatu 3:1. „Vulkano“ komanda rezultatu 1:0 iškovojo pergalę prieš „Kidulius“. Vėliau jie rezultatu 2:0 laimėjo kovą ir prieš Kauno „Extreem“. Kiduliečių ir smalininkiečių susitikimas rezultatu 1:0 baigėsi pastarųjų pergale. Trečiajame ture lygiosiomis baigėsi varžybos tarp „Kidulių“ ir Kauno „Extreem“ futbolo komandų. Tokia pati buvo ir „Vulkano“ ir „Smalininkų“ komandų varžybų baigtis.
 
Susumavus varžybų rezultatus, „Vulkano“ ir ,,Smalininkų” komandos surinko po 7 taškus, o „Extrreem“ ir ,,Kiduliai” po 1. Suskaičiavus įmuštų ir praleistų įvarčių santykį, komandos turnyrinėje lentelėje išsidėstė taip: pirmieji – „Smalininkai“, antrieji – „Vulkanas“, tretieji – „Kiduliai“, ketvirtieji – „Extreem“. Pernai metų žiemos turnyrą buvo laimėję „Vulkano“ vyrai.

Komandų žaidėjai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais, po apdovanojimų visų laukė atsipalaidavimas pirtyje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.