„Ežiogolo“ rungtynės – Šakiuose

Birželio 9 dieną Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos stadione vyko vaikų futbolo rungtynės „Ežiogolas“, kuriose dalyvavo penkios jaunųjų futbolo mėgėjų komandos. Atskirų amžiaus grupių varžybas laimėjo Gelgaudiškio ir „Varpo“ mokyklų komandos.

Iš viso „Ežiogolo“ turnyre dviejose amžiaus grupėse dalyvavo penkios jaunųjų futbolo mėgėjų komandos iš Šakių „Varpo“, Gelgaudiškio vidurinių bei Kidulių pagrindinės mokyklos. Jaunųjų futbolininkų, gimusių1997 metais ir anksčiau, dvikovą tarp Gelgaudiškio ir Šakių „Varpo“ komandų rezultatu 2:1 laimėjo gelgaudiškiečiai. Vyresniųjų amžiaus grupėje stipriausia buvo Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos komanda, rezultatu 5:0 įveikusi Gelgaudiškio komandą ir 2:0 – Kidulių jaunuosius futbolininkus.

Abiejų amžiaus grupių nugalėtojai šiandien, birželio 17 dieną, turėtų dalyvauti finalinėse varžybose Marijampolėje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.