Ar pripratote prie euro?

klausimelis 07 31Vytas iš Šakių:
 
Pats gyvenu užsienyje. Todėl labai patogu grįžus namo už prekes, paslaugas atsiskaityti eurais. Nereikia eiti į banką pinigų keistis. Tačiau, manau, kad kainos išaugo. Žinoma, žmonėms, besiverčiantiems iš minimalaus atlyginimo, turėtų būti sunku.
 
 
 
 
 
klausimelis 07 31 2Kamilė iš Lukšių:
 
Dar nepripratau prie euro. Viskas labai išbrango. Atvėrusi savo piniginę matau, kad mažai galiu nupirkt. Ir kainos apgaulingos. Menkiausia smulkmena, rodos, kainuoja penkis eurus, bet iš tikrųjų litais gaunasi kosminė kaina. Euras tikrai ne žmonių naudai. Vienas iš didžiausių pliusų, kad vykstant į užsienį nereikia specialiai rūpintis pinigų keitimu.
 
 
 
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.