Ar pripratote prie euro?

klausimelis 07 31Vytas iš Šakių:
 
Pats gyvenu užsienyje. Todėl labai patogu grįžus namo už prekes, paslaugas atsiskaityti eurais. Nereikia eiti į banką pinigų keistis. Tačiau, manau, kad kainos išaugo. Žinoma, žmonėms, besiverčiantiems iš minimalaus atlyginimo, turėtų būti sunku.
 
 
 
 
 
klausimelis 07 31 2Kamilė iš Lukšių:
 
Dar nepripratau prie euro. Viskas labai išbrango. Atvėrusi savo piniginę matau, kad mažai galiu nupirkt. Ir kainos apgaulingos. Menkiausia smulkmena, rodos, kainuoja penkis eurus, bet iš tikrųjų litais gaunasi kosminė kaina. Euras tikrai ne žmonių naudai. Vienas iš didžiausių pliusų, kad vykstant į užsienį nereikia specialiai rūpintis pinigų keitimu.
 
 
 
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.