Kuo buvo įsimintini Jums šie metai?

klausimelis 12 29Onutė iš Šakių:

Svarbiausia, kad pasaulyje yra labai labai daug gerų žmonių. Mes juos sutinkame gyvenimo kely – jei ne vienais metais, tai, tikėkimės, sutiksime kitais. Tik reikia tuo tikėti ir negalvoti apie problemas. Kalbant apie pabėgėlius, pasauliui šie metai buvo tikrai išskirtiniai. Žmogus turi suprasti, kad jo paskirtis šioje žemėje yra ne tik imti, bet ir duoti.klausimelis 12 29 2Alfredas iš Jankų:


Man tie metai visi vienodi – senatvėje žmogui daug nereikia. Pensininkams trūksta pinigų, tikimės, kad kitais metais jų gausim daugiau, sakė, už elektrą mokėsime mažiau, todėl tikiuosi, kad kiti metai bus geresni.
Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.