Ar aukojate „Maisto bankui“ ir kitoms akcijoms?

klausimelis 10 21Andželita iš Šakių:

Aukojam. Mano mergaitė net savo iniciatyva iš senos taupyklės padarė „aukutį“. Jei einam į svečius, jį nešamės. Ten padaryta tokia loterija, kur, jei ryžaisi paaukoti, išsitrauki lapelį su suma. Per šv. Kalėdas nešime vaikams ar dovanų, ar pinigais. Apskritai kažkokią minimalią sumą visada skiriu ir per televiziją rodomų akcijų metu. O jei nukeliauja ne ten, kur reikia, jau ne mano sąžinės reikalas.
klausimelis 10 21 2Zita iš Lukšių:


Kai yra reikalas ir matau, kad reikia, paaukoju pagal savo galimybes. Esu aukojusi ir „Maisto bankui“, ir per televiziją, kai rodo. Aš pati produktų aukojimu pasitikiu. Gal kiti nežino, ar parama nueina tikrai ten, kur reikia, todėl ir abejoja, ar aukoti.Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.