Kur be tėvų likusiam vaikui gyventi geriausia?

klausimelis 11 15Jurgita iš Gelgaudiškio:

Aišku, su tėvais, bet jei nėra tėvų, tai tik pas globėjus. Globos namuose vaikai traumuojami, pati ten augau. Globos namai – ne ta vieta vaikui augti. Aš už tai, kad atsirastų daugiau globėjų, kurie, manau, tinkamiau pasirūpintų. Vaikas būna kitoks, kai auga pas globėją, kitaip reaguoja į gyvenimą. Vėliau augau pas globėją Lukšiuose, tik geri prisiminimai liko.
klausimelis 11 15 2Julius iš Šakių:


Žinoma, tik šeimoje vaikui reikia augti, nors Šakių globos namus vertinu gerai. Manau, kad ten vaikams suteikiamos visos sąlygos vystytis, augti, tobulėti. Dar manau, kad apie tuos globos namus sudaryta labai prasta nuomonė.
Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.