Ar keliaujate po savo rajono lankytinas vietas?

klausimelis 05 19Ramutė iš Šakių:

Aš pati neturiu laiko, nes dirbu užsienyje, tačiau mano sūnus yra nusistatęs, kad jo vaikai neišvažiuos į užsienį tol, kol nepažins Lietuvos, todėl kiekvieną savaitgalį jie kur nors važiuoja pasižvalgyti. Kadangi po metų išeinu į pensiją, tai tada planuoju atsigriebti ir aplankyti visą rajoną.


klausimelis 05 19 2Kristina iš Pavilkijo:


Žinau, kad rajone gausu lankytinų vietų, todėl keliauju tik po savo kraštą ir Lietuvą. Į užsienį nevažiuoju ir neplanuoju išvykti. Mėgstu Panemunės piliakalnį. Ne kartą čia buvusi, nes jis yra arčiausiai namų. Labai patinka ir Zyplių, ir Gelgaudiškio dvarai.


Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.