Kaip vertinate Andriaus Tapino iniciatyvą „Skaidrinam“?

klausimelis 05 23Vitas iš Slavikų:

Girdėjau apie tai, tik jau tas amžius toks, kad labai nesigilinau. Kad į savivaldybių tarybas išrinkti asmenys išleido tūkstančius savivaldybių išmokų, mokesčių mokėtojų pinigus, manau, neteisinga. Pritariu, kad tokius faktus reikia viešinti. Nors nelabai kas čia baudžia už tai. Nemanau, kad surengti pirmalaikiai rinkimai padėtų. Dabartinė Vyriausybė dirba neblogai, tik kad skandalų vis išlenda.


klausimelis 05 23 2Rasita iš Šakių:


Domėjausi šia paviešinta informacija, kaip savivaldybių tarybų nariai naudoja viešąsias lėšas. Gaila, kad taip vyksta. Manau, gerai, kad tokie dalykai yra viešinami. Mes eiliniai darbuotojai esame, dirbam skaidriai. Manau, reiktų susikompromitavusiems politikams atsistatydinti ir, be abejo, sutvarkyti teisinę bazę dėl savivaldos išmokų.


Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.