Ar tinkamai įamžintas žydų bendruomenės atminimas?

klausimelis 05 30Ona iš Šilvėnų:

Manau, kad visa praeitis, istorija neturi būti užmiršta: tai, kas vyko, svarbesni įvykiai. Man nėra žinoma, kad žydai Plokščių apylinkėse gyveno, tačiau prekeiviai važinėdavo ir rinkdavo žaliavą. Užmiršti nereikia praeities, bet nebūtinai kažkokie sovietiniai paminklai turi stovėti, tegul jie stovi kokiam muziejuje, dar svarbu, kad būtų to laikmečio tiesą atspindintys faktai užrašyti.


klausimelis 05 30 2Juozas iš Gotlybiškių:


Reiktų kažkokio simbolio, kad ir tos stelos, kad įamžinti žydų atminimą. Šakiuose žydų bendruomenės gyveno daug, žmonės užėmė net svarbius mieste postus. Tekę ir mano tėvams bendrauti su jais. Aš nieko prieš, kad mieste atsiras žydų sinagogos vietoje stela. Galime šiandien visaip galvoti apie tragišką žydų likimą ir kiek, kas prie to prisidėjo. Įamžinti reikia deramai.


Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.