Vaikų užimtumas vasarą: ar pakanka veiklų rajone?

klausimelis 06 02Dainora iš Kudirkos Naumiesčio:

Problemos nėra. Kudirkos Naumiestyje veiklų vaikams netrūksta, yra kuo užsiimti. Mūsų stovyklos nedomina. Aš nedirbau tuo momentu, tai vaikai vasaras leido namuose. Senelių neturim, bet kuo užsiimti rasdavom, stengėmės patys daugiau kur išvykti. Tarp vaikų didelis tarpas, tai man augint buvo lengviau.klausimelis 06 02 2Agnė iš Barzdų:


Manau, kad miestuose yra daugiau užimtumo, bet kaimuose ir mažuose miesteliuose galimybių nėra. Arba reikia ieškoti stovyklų, kad porą kartų per vasarą išvežti, arba vaikai laiką leidžia namuose. Jei tėvai dirba – lieka seneliai, jei turi savo ūkį – su tėvais. Trūksta užimtumo rajono vaikams.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.