Ar lengva žmonėms su negalia integruotis į visuomenę?

klausimelis 06 06Antanas iš Slavikų:

Turiu neįgalumą ir pats. Esu pensininkas, tad kažkokia integracija į darbo rinką jau nedomina. Anksčiau ūkininkavau. Bet, manau, jaunesni neįgalūs žmonės galėtų dirbti. Manau, kad su neįgaliojo vežimėliu dar ne visur gali patekti. Tačiau šiandien į neįgaliuosius žiūrima palankiau.
klausimelis 06 06 2Regina iš Būdos k.:


Man labai gaila, ypač jaunų neįgalių žmonių. Jeigu didesnė negalia, manau, nelengva įsidarbinti. Ypač jei esi iš kaimiškos vietovės. Miesto žmonėms sudarytos didesnės galimybės, norėtųsi, kad ir iš kaimo galėtų dirbti negalią turintis. Galvoju, kad kaime žmonės labiau užsidarę, būna daugiau namuose. Mūsų kaime nelabai matyti įrengtų pandusų, nors su vežimėliais žmonių nelabai sutiksi. Visuomenės požiūris į neįgalų žmogų pasikeitė į gerą pusę.


Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.