Kaip kovoti su skurdu?

klausimelis 06 09Raimondas iš Kudirkos Naumiesčio:

Sunku pasakyti. Nežinau, kaip veikia visa ta finansinė sistema. Jau dešimt metų gyvenu Londone. Pragyvenimas irgi pabrangęs, kainos kyla, bet yra daug socialinių garantijų. Reikia tik pasidomėti ir gerai mokėti kalbą. Sutinku, kad yra žmonių, kurie renkasi lengvesnį kelią – renkasi nedirbti. Prašo išmaldos arba pašalpos. Gal tas požiūris susiformuoja vaikystėje, gal praranda viltį geriau gyventi.


klausimelis 06 09 2Irena iš Šakių:


Neįsivaizduoju. Skurstam dėl to, kad viskas labai greitai brangsta, o atlyginimas kyla ne tiek, kad pasivytų kainų augimą. Daug keičia ir mokesčių pakėlimas. Nueini į parduotuvę ir nieko neparsineši. Beviltiška kažko tikėtis.Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.