Ar šiuolaikinės visuomenės gyvenimas įsivaizduojamas be socialinių darbuotojų?

klausimelis 09 26Irena iš Padainių:

Kreipiausi į Kriūkų seniūnijos socialines darbuotojas. Labai puiki yra mūsų Laimutė. Manau, šios profesijos žmonės yra labai reikalingi, ypač seneliams, neįgaliems, socialiai remtiniems. Galbūt kai kurie paramos gavėjai ir palepinami, o aš pati stengiuosi savimi apsirūpinti. Tų žmonių labai daug kreipiasi į socialines darbuotojas. Dėl šildymo kompensacijos nesikreipiau. Patys tomis malkomis apsirūpinom. Tiesa, anuomet jokių socialinių darbuotojų nebuvo ir apsieidavo žmonės.
 

klausimelis 09 26 2Eugenijus iš Keturnaujienos:

Kol kas nesikreipiau ir nesusidūriau. Man nereikia, kol kas pats valioju, nors jau ir pensinio amžiaus esu. Nusiperku kuro, nesikreipiau dėl tos kompensacijos. Anūkai padeda, malkų priveža. Manau, be socialinių darbuotojų šiandien daugeliui sunku būtų. Jie yra reikalingi. Gal, sakau, šiek tiek ir per daug rūpinasi kai kuriais, bet gal jiems ir reikia tos pagalbos.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.