Ar reikėtų viešinti būtiniausių maisto produktų antkainius?

klausimelisBirutė iš Šakių:

Būtinai. Nes būtiniausių maisto produktų kainos taip pakilo, kad jau neįmanoma išgyventi. Aš esu pensininkė ir gaunu nedidelę pensiją, todėl eičiau į tą parduotuvę apsipirkti, kur mažiausi antkainiai. 
 
 
 
klausimelis2Ridas iš Šakių:

Maisto produktų kainos labai išaugo. Jos pasiekė Europos kainų vidurkį, todėl jau reikėtų stabdyti jų augimą, nes atlyginimai Lietuvoje daug mažesni nei Europos šalyse. Būtiniausių produktų antkainius reikėtų viešinti, žmonės galėtų apsipirkti tose parduotuvėse, kur antkainiai mažiausi ir taip būtų sudaryta savotiška konkurencija tarp prekybininkų. 
 
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.