Ar realios turizmo verslo galimbės prie Nemuno?

klausimelisVerslininkas E. Rinkevičius iš Gelgaudiškio:

Manau, kad tikrai realios. Be abejo, tam reikia daug investicijų. Šios idėjos aptarinėjamos jau dešimtmetį. Jeigu turime tokias idėjas, tai jos turi būti įgyvendinamos. Manau, kad visa tai būtų galima įgyvendinti per dešimt metų, nes tai padaroma tik palaipsniui. 
 
 
 
klausimelis2Sudargo seniūnė R. Grigaitienė:

Manau, kad realios. Prie Nemuno turizmo verslas tikrai galėtų gyvuoti. Sudargo seniūnija turi penkis piliakalnius ir mes sulaukiame daug turistų, todėl galimybių tikrai yra. Sudargo piliakalniuose reikėtų pabaigti sutvarkyti infrastruktūrą, kad būtų dar patraukliau turistui. Tam reikia daugiau pinigų, nes be jų nieko ką galime daug padaryti. 
 
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.