Ar realios turizmo verslo galimbės prie Nemuno?

klausimelisVerslininkas E. Rinkevičius iš Gelgaudiškio:

Manau, kad tikrai realios. Be abejo, tam reikia daug investicijų. Šios idėjos aptarinėjamos jau dešimtmetį. Jeigu turime tokias idėjas, tai jos turi būti įgyvendinamos. Manau, kad visa tai būtų galima įgyvendinti per dešimt metų, nes tai padaroma tik palaipsniui. 
 
 
 
klausimelis2Sudargo seniūnė R. Grigaitienė:

Manau, kad realios. Prie Nemuno turizmo verslas tikrai galėtų gyvuoti. Sudargo seniūnija turi penkis piliakalnius ir mes sulaukiame daug turistų, todėl galimybių tikrai yra. Sudargo piliakalniuose reikėtų pabaigti sutvarkyti infrastruktūrą, kad būtų dar patraukliau turistui. Tam reikia daugiau pinigų, nes be jų nieko ką galime daug padaryti. 
 
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.