Ar realios turizmo verslo galimbės prie Nemuno?

klausimelisVerslininkas E. Rinkevičius iš Gelgaudiškio:

Manau, kad tikrai realios. Be abejo, tam reikia daug investicijų. Šios idėjos aptarinėjamos jau dešimtmetį. Jeigu turime tokias idėjas, tai jos turi būti įgyvendinamos. Manau, kad visa tai būtų galima įgyvendinti per dešimt metų, nes tai padaroma tik palaipsniui. 
 
 
 
klausimelis2Sudargo seniūnė R. Grigaitienė:

Manau, kad realios. Prie Nemuno turizmo verslas tikrai galėtų gyvuoti. Sudargo seniūnija turi penkis piliakalnius ir mes sulaukiame daug turistų, todėl galimybių tikrai yra. Sudargo piliakalniuose reikėtų pabaigti sutvarkyti infrastruktūrą, kad būtų dar patraukliau turistui. Tam reikia daugiau pinigų, nes be jų nieko ką galime daug padaryti. 
 
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.