Ar tenkina šiandieninė buitinių atliekų surinkimo tvarka?

klausimelisJovita iš Slabadų:

Netenkina. Mums net konteinerio nepastato prie namo, kaip kitiems gyventojams. Kreipėmės į komunalinių atliekų tvarkytojus, bet jie atsakė, kad neina privažiuoti, todėl ir nestato.

 
klausimelis2
 
 
Zita iš Šakių:

Mus tenkina. Šiukšles rūšiuojame. Daugiabučių namų kieme stovi konteineriai. Nunešti netoli. Tik dar sąskaitos jokios apsimokėti negavome. Tai vienintelė problema. Mes seniai sudarėme sutartį dėl šiukšlių išvežimo. Praeitą savaitę gavome laišką, kad turime ir vėl atvažiuoti į Sodų gatvę pasirašyti sutarties. Važiavome išsiaiškinti, tai mus informavo, kad įvyko nesusipratimas ir nekreiptume į gautą raštą dėmesio.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.