Kaip manote, ar paslaugų „krepšelis“ pradedančiajam verslininkui skatins naujų įmonių kūrimąsi, smulkiojo ir vidutinio verslo atgimimą?

klausimelis02_04Arūnas Danielius, kaimo turizmo sodybos „Bičnamis“ savininkas:

Nežinau. Negaliu komentuoti. Aišku, galima rinkoje surasti naujų nišų, kaip tai padarė Tomas Skaisgirys su buhalterinės apskaitos paslaugomis. Aš matau tik vieną kelią – mokesčių mažinimą. Jei šiuo klausimu keisis valstybės politika – smulkusis ir vidutinis verslas išsilaikys. 
 
 
 
klausimelis02_042Giedrė Šedbarienė, UAB „Giedrama“ savininkė:

Manau, kad skatins, nes verslo pradžiai reikia ne tik pinigų, bet ir labai daug žinių, konsultacinių paslaugų, o šioje srityje mažai kas nori pradedantiems verslininkams padėti. Jaunimas tikrai turi daug verslo idėjų, tik neturi kaip jas realizuoti, todėl išvyksta su savo idėjomis į užsienį. 
 
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.