Ar perkate ekologiškus produktus, ar tai mados reikalas?

klausimelis02_08Monika iš Sintautų:

Pirkdama prekes pasižiūriu, kad produktai būtų švieži. Manau, ekologija šiais laikais tikrai aktuali. Aš taip pat stengiuosi kuo daugiau gaminti namuose, kad mažiau reikėtų pirkti. Visgi reikia galvoti, ką valgome ir rūpintis sveikata. Tačiau ir augintojai, ir valstybė turėtų labiau rūpintis, kad viskas būtų mažiau užteršta.


klausimelis02_082Vytautas iš Plokščių sen.:

Nemanau, kad ekologija yra mados reikalas. Tiesiog atėjo laikas pagalvoti apie tai, ką valgome. Žinoma, ekologiškos prekės nėra pigios, tačiau kaime gyvenantys ekologija labai ir nesidomi, nes daug ką užsiaugina patys. 
 
 
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.