Kaip vertinate plaukimo baseino atidarymą Šakiuose?

klausimelis02_22Giedrius iš Keturnaujienos:

Esu „Žiburio“ gimnazijos moksleivis, sporto centre man vyksta kūno kultūros pamokos. Kaip Šakiuose, tai manau, kad įrengtas labai geras sporto kompleksas. Tik galvoju, kad sporto salėje galėtų būti daugiau sėdimų vietų. Į baseiną būtinai nueisiu. Tik dabar - eilės didelės. Atidarius baseiną, Šakiuose atsirado galimybė užsiiminėti įvairesnėmis sporto šakomis.
 
 
klausimelis02_222Aurelija iš Barzdų:

Teigiamai vertinu, kad Šakiuose atidarytas baseinas. Pirmiau važiuodavome į Marijampolę, Kauną, kad galėtume paplaukioti. Mūsų šeimai tai labai geras dalykas vien dėl to, kad mėgstame plaukioti  ir dėl to, kad sveikatai labai gerai. Labai džiaugiuosi, kad Šakiuose yra baseinas. 
 
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.