Kaip vertinate plaukimo baseino atidarymą Šakiuose?

klausimelis02_22Giedrius iš Keturnaujienos:

Esu „Žiburio“ gimnazijos moksleivis, sporto centre man vyksta kūno kultūros pamokos. Kaip Šakiuose, tai manau, kad įrengtas labai geras sporto kompleksas. Tik galvoju, kad sporto salėje galėtų būti daugiau sėdimų vietų. Į baseiną būtinai nueisiu. Tik dabar - eilės didelės. Atidarius baseiną, Šakiuose atsirado galimybė užsiiminėti įvairesnėmis sporto šakomis.
 
 
klausimelis02_222Aurelija iš Barzdų:

Teigiamai vertinu, kad Šakiuose atidarytas baseinas. Pirmiau važiuodavome į Marijampolę, Kauną, kad galėtume paplaukioti. Mūsų šeimai tai labai geras dalykas vien dėl to, kad mėgstame plaukioti  ir dėl to, kad sveikatai labai gerai. Labai džiaugiuosi, kad Šakiuose yra baseinas. 
 
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.