Kaip manote, kur geriau gyventi vaikui iš socialinės rizikos šeimos: savo šeimoje, Vaikų globos namuose ar pas globėjus?

klausimelis02_25Jūratė iš Gelgaudiškio:

Pati dirbu su tokiais vaikais ir manau, kad ir socialinės rizikos šeimoje, ir Vaikų globos namuose yra savo pliusų ir minusų. Nežinau, kur geriau. Reikėtų kiekvieną atvejį spręsti individualiai.  
 
 
 
klausimelis02_252Vytautas iš Šakių:

Aš galvoju, kad vaikams iš socialinės rizikos šeimų geriau augti Vaikų globos namuose. Ten jie būna aprengti, pavalgydinti, prižiūrėti. Jei šeimose smurtaujama – tai ir bėga vaikai iš namų. 
 
 
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.