Ko tikitės iš naujosios Šakių rajono savivaldybės tarybos?

klausimelis03_01Algis iš Šakių:

Pats balsavau už dabartinį merą. Jis sporto centrą, baseiną, ir parką sutvarkė. Manau, kad labai ir nebuvo iš ko rinktis. Tikiuosi, kad rajone bus atlikta ir daugiau gerų darbų. Rinkimų rezultatais esu patenkintas.  
 
 
 
klausimelis03_012Irena iš Kudirkos Naumiesčio:

Tokiais rezultatais esu patenkinta, nes balsavau už J. Bertašių. Tikiuosi, kad savo pažadus meras ištesės. Meras žadėjo Kudirkos Naumiestyje iškloti takus naujomis plytelėmis, kaip Šakiuose. 
 
 
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.