Ar vandens tvenkinių valymas duos realią naudą?

klausimelis07_01Darius iš Kauno:

Pusė milijono 5 ha vandens tvenkinio išvalymui yra maži pinigai, tad realios naudos tikrai nebus. Jei atvirai, sutvarkius Šakių tvenkinį, aš jame nesimaudyčiau, mieliau pasirinkčiau savo kieme esantį prūdą, nes jei čia yra nuleistos kanalizacijos trasos, tai pirmiausiai jos turi būti valomos ir drenuojamos, o tai labai dideli pinigai.
 
 
klausimelis07_01_02Jonas iš Gelgaudiškio:

Jei po Šakių tvenkinio išvalymo miesto gyventojai plika akimi matys pakrančių švarą ir geresnę vandens kokybę, tada visi bus patenkinti. O jei nauda bus matoma, tai ir aš po visų valymo darbų mielai čia išsimaudysiu. Tačiau aš nemanau, kad visi žmonės supras, jog negalima kanalizacijos leisti į miesto centre esantį tvenkinį, todėl greit tvenkinys vėl gali būti užterštas. 
 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.