Kaip susikomplektuoti prieškambario baldus?

prieskambario baldai leojar
Pasisemkite praktinio įkvėpimo, kaip įrengti prieškambarį be tradicinės spintos. Atraskite kūrybiškų idėjų, kaip maksimaliai išnaudoti erdvę, ir funkcionalių laikymo sprendimų, kurie jūsų prieškambariui suteiks stiliaus ir tvarkos. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip šiuolaikiškai susikomplektuoti prieškambario baldus.
 
Alternatyvos prieškambario spintai

Prieškambaris be spintos? Idėjų, kaip įrengti tokią erdvę, gali būti įvairių. Prieškambario spintos alternatyvos pirmiausia priklauso nuo mūsų individualių pageidavimų ir poreikių. Labai svarbu, kokio dydžio yra mūsų prieškambaris ir kiek daiktų jame norime laikyti. Prieškambaris turi būti praktiška vieta, tačiau kartu nenorime jo užgriozdinti. Ši patalpa yra mūsų namo ar buto vizitinė kortelė, todėl ji turi atitinkamai ir atrodyti.

Vienas iš pagrindinių prieškambario baldų variantų yra lentynų naudojimas. Jas galime įrengti ant sienų arba prieškambario nišoje. Lentynose galime laikyti rankines ar batus. Nedidelės komodos taip pat yra geras pasirinkimas, kad apsaugotume drabužius ar įvairius daiktus nuo lankytojų akių.

Patogiausia vieta batams laikyti yra specialios prieškambario batų spintos. Tokios spintelės turi patogią angą arba tik batams skirtas profiliuotas rankenas. Priklausomai nuo turimų batų kiekio, galite rinktis mažesnes arba didesnes spintas. Jei norime daugiafunkcinio prieškambario baldo, galime įsigyti spintą su specialia sėdyne, ant kurios galėsime atsisėsti apsiaunant ar nusiaunant batus.

Dar viena alternatyva prieškambario spintai - sieninės spintos, kurias galima montuoti virš batų zonos arba laisvoje sienos vietoje. Jose galite laikyti mažiau naudojamus daiktus, pavyzdžiui, skėčius, šalikus ar skrybėles. Dar viena galimybė, kurią verta apsvarstyti, yra funkcinės sieninės pakabos, ant kurių galime kabinti paltus, striukes ar rankines. Viršutinėse lentynose (jei pakaba turi tokią) galime sudėti rečiau naudojamus aksesuarus ar net dekoratyvinius daiktus. Pakabos skiriasi dydžiu, taigi ir vietų, ant kurių galime pakabinti drabužius, skaičiumi. Daug įvairių prieškambario baldų galite rasti: leojar.lt.

Elegantiškos drabužių laikymo galimybės

Funkcionalūs drabužių laikymo sprendimai prieškambaryje gali būti ir elegantiški! Viskas priklauso nuo stiliaus, kurį pasirinksite. Tarp prieškambario baldų šiuo metu galime rasti visų stilių baldų - klasikinių, minimalistinių ar puošnių. Tačiau svarbiausia, kad elegantiškas interjeras būtų tvarkingas. Lengviausia tai pasiekti pasitelkus tokius baldus kaip komodos ar batų spintos, kuriose mūsų drabužiai bus nematomi svečių akims.

d-0524

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.