Kodėl iPhone ekranas nereaguoja ir yra tamsus?

Situacija, kai „iPhone“ ekranas tampa tamsus ir nebėra jautrus lietimui, gali kelti didelį nerimą. Tačiau yra keletas galimų priežasčių, dėl kurių tai gali įvykti, ir keli būdai, kaip šią problemą išspręsti.

Pagrindinės priežastys

Programinės įrangos klaidos: kartais problemą sukelia programinės įrangos gedimas. Tai gali būti laikina problema, kurią galima išspręsti perkraunant telefoną.
 
Aparatinės įrangos gedimai: jei ekranas nukentėjo nuo smūgio ar kritimo, gali būti pažeisti vidiniai komponentai. Taip pat galimos baterijos ar kitų esminių komponentų problemos.

Drėgmės poveikis: drėgmės patekimas į telefoną gali sukelti trumpalaikius ar ilgalaikius gedimus.

Sprendimo būdai

Perkraukite telefoną: kartais užtenka tiesiog perkrauti telefoną, kad jis vėl pradėtų veikti normaliai.

Patikrinkite bateriją: jei įtariate, kad problema susijusi su baterija, patikrinkite jos būklę ir, jei reikia, pakeiskite.

Kreipkitės į specialistus: jei paprasti sprendimo būdai nepadeda, rekomenduojama kreiptis į profesionalų remonto paslaugų teikėjus, pvz., „Phonefix“. Jie gali nustatyti tikrąją problemos priežastį ir atlikti reikiamus remonto darbus.

Apsaugos svarba

Prevencija yra geriausias būdas išvengti ekranų problemų. Naudokite apsauginius dėklus ir stiklus, kad sumažintumėte smūgių ir kritimų poveikį. Taip pat saugokite telefoną nuo drėgmės ir reguliariai atnaujinkite programinę įrangą.

„iPhone“ ekrano tamsėjimas ir nejautrumas lietimui gali kilti dėl įvairių priežasčių, pradedant programinės įrangos gedimais ir baigiant aparatinės įrangos problemomis. Svarbu žinoti pagrindines priežastis ir veiksmingus sprendimo būdus. Prevencija ir reguliarus priežiūra yra raktas į ilgalaikį įrenginio veikimą, o kai reikia profesionalios pagalbos, „Phonefix“ gali suteikti reikiamą remonto paslaugą.

d-0559

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.