Sergančiųjų mažėja toliau

Pirmadienio duomenimis, rajone saviizoliacijoje buvo 663 žmonės, iš jų COVID-19 sirgo 618.

100 tūkst. per 14 d. tenka 2 tūkst. 557 atvejai, Lietuvoje – 4 tūkst. 555. Lyginant su ankstesniu laikotarpiu, sergančiųjų ir toliau mažėja. Per tris paskutiniąsias dienas susirgo 102 asmenys.
 
Naujų atvejų dienos vidurkis nuo 43 atvejų per dieną ankstesnę savaitę sumažėjo iki 30 naujų atvejų per dieną. Tiesa, fiksuota dar viena mirtis, ligoninėse gydoma 10 sergančiųjų.

Per savaitę mobiliame patikros punkte atlikti 164 testai, iš jų 51,5 proc. teigiami.

Naujų protrūkių nenustatyta, likę tie patys 13, iš kurių 12 – švietimo įstaigose.

Per tris paskutiniąsias dienas pasiskiepijo 18 žmonių, iš jų 12 – trečia, palaikomąja vakcinos doze. Iš viso rajone pasiskiepiję 18 tūkst. 455 žmonės arba 70,8 proc.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar smurtas vis dar opi problema mūsų visuomenėje?

klausimelis 03 18Rimantas iš Jotiškių:

Manau, kad daugiausiai konfliktai įsiplieskia, kai žmonės išgeria alkoholio, tampa agresyvūs. Tiek moterys, tiek vyrai kenčia nuo smurto. Nelikčiau abejingas pamatęs konfliktą. Tik šeimos susipyksta, po to vėl susitaiko, paskui būni kaltas. Smurtas ateina dažnai iš šeimos. Kai vaikai visa tai mato šeimoje, tai ir vaikams atsiliepia. Atrodo, ir policija kovoja su smurtautojais, išduodami orderiai, tačiau problema tebėra. 

klausimelis 03 18 2

Kęstutis iš Šakių:

Negerai, kad žmonės smurtauja. Ypač prieš moteris. Manau, smurto protrūkiams didžiausią įtaką daro alkoholis. Psichologinis smurtas gali privesti prie tragiškų pasekmių. Prasideda nuo smulkių barnių, vėliau netgi iki skyrybų prieinama. Smurtas prieš vaikus visiškai netoleruojamas ir nepateisinamas, nors kai mes augom, tekdavo kampe ant žirnių paklūpoti. Kai vaikas auga smurtaujančioje šeimoje, jis taip gali tapti smurtautoju. Įtakos turi ir auklėjimas.

europos pulsas350px

nuoma350px 
 
 BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.