Susitiko su pretendentais į įstaigos vadovus

Ketvirtadienį meras Raimondas Januševičius pokalbiui susitiko su abiem kandidatais į Šakių ligoninės vadovus. Nors sprendimo kol kas neviešina, bet sako nusprendęs, kas vadovaus įstaigai ir mano, kad šis sprendimas ligoninei geriausias.

Anot mero, pokalbiai buvo išties turiningi, kalbėta apie pertvarkas, perspektyvas, aptartos pacientų eilių problemos, sveikatos centro kūrimo klausimas, specialistų pritraukimo galimybės ir pan.
 
„Abu kandidatai kompetentingi, jau nusprendžiau, kaip tik pildau vertinimą, bet įvardinti dar negaliu, pretendentus turime informuoti per penkias dienas“, – po pokalbių su kandidatais kalbėjo R. Januševičius.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.