Kraujo donorais tapo profesinės mokyklos mokiniai

Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje vasario 4 dieną vyko donorystės akcija “Kraujas gelbsti gyvybę...“

Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyriuje, bendradarbiaujančiame su Kauno kraujo donorystės centru, kraujo donorystės akcija vyksta ne pirmą kartą. Skyriaus vedėja Marija Jurgilienė džiaugiasi ir palaiko tradicija tapusią akciją, skatina skyriaus mokinius ir darbuotojus tapti kraujo donorais. Akcijose noriai dalyvauja skyriaus bendruomenė. Skyriaus bendruomenės 27 nariai geranoriškai atsiliepė į savanorišką kraujo donorystės akciją ir davė kraujo. Daugelis mokinių šįkart kraujo davė pirmą kartą. Jaunieji donorai džiaugėsi galėdami padėti sergantiems žmonėms.

Kauno kraujo donorystės centro gydytoja džiaugiasi Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokinių ir darbuotojų aktyvumu bei nuoširdumu, paragino juos tapti kraujo plazmos donorais. Ateityje Kudirkos Naumiesčio skyrius žada bendrauti, dalyvauti donorystės centro akcijose, nes kiekvienam iš mūsų gali prireikti kraujo, kuris gelbsti gyvybę. Kraują gali duoti visiškai sveiki asmenys, sulaukę 18 metų. Vienu kartu paimama 450 ml kraujo. Duodantieji kraujo sužino savo kraujo grupę, rezus faktorių, hemoglobino kiekį. Be to, kraujas ištiriamas dėl kai kurių ligų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.