Rajone sergančiųjų mažėja

Marijampolės visuomenės sveikatos centras informuoja, kad šeštąją metų savaitę (vasario 7-13 dienomis) sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis Marijampolės apskrityje statistiškai sumažėjo, tačiau bendras sergamumas apskrityje dar viršija epideminį lygį.

Epideminis lygis išlieka Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Marijampolės savivaldybėse. Sergančiųjų padaugėjo Vilkaviškio rajono savivaldybėje – registruota 743 susirgimai ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI).

Šakių rajono savivaldybėje sergamumas, lyginant su praėjusia savaite, sumažėjo nuo 298 iki 228 atvejų ir yra 64,2 atvejai 10 000 gyventojų. Sergančiųjų gripu rajone registruota 51 (ankstesnę savaitę buvo 64).

„Draugo“ inf

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.