Atmetė prašymą dėl pavėžėjimo

Ketvirtadienį speciali darbo grupė, vadovaujama vicemero Edgaro Pilypaičio, svarstė dviejų kriūkiečių prašymus dėl mokinių pavėžėjimo. Vieno jų prašymas atmestas.
 
Speciali darbo grupė patenkino Kriūkų seniūnijos Žeimio kaimo gyventojo R. Sutkaičio prašymą. Komisija leido mokykliniu autobusiuku vežioti šeštokę dukrą į Lukšių Vinco Grybo gimnaziją bei Šakių meno mokyklą. Mat savivaldybei tai nieko nekainuos.

Kriūkuose gyvenančios J. Sutkaitienės prašymas atmestas. Septintokė jos dukra turi mokytis artimiausioje ugdymo įstaigoje.

Pasak Švietimo ir sporto skyriaus vyresniojo specialisto Gintaro Demeniaus, šią vasarą svarstyti keturi tokie prašymai.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.