Jaunieji dailininkai neliko nepastebėti

dailes mokiniaiBaigiamajame konkurse „Mano mokytojas“, kuris vyko Vilniuje spalio 2 d., dalyvavo ir mūsų rajono moksleiviai.
 
Nuotr. Šakių meno mokyklos auklėtiniai puikiai pasirodė baigiamajame konkurse Vilniuje.
 
Šakių meno mokyklos dailės skyriaus moksleiviai dalyvavo Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos ir Elektrėnų savivaldybės Vievio meno mokyklos surengtame respublikiniame mokinių piešinių ir meninių tekstų konkurse „Mano mokytojas“. Net keturi jaunieji dailininkai – Vaiga Grabauskaitė , Simona Čereškevičiūtė, Laurynas Vilčinskas – apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Diplomu apdovanotas Mykolas Adomaitis. Visus juos ruošė mokytoja Lolita Rūgytė. Konkurso laureate tapo Kudirkos Naumiesčio profesinės mokyklos filialo moksleivė Margarita Jakaitytė, jos mokytojas Mindaugas Pauliukas.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.