Įvertino fizinio lavinimo mokytojus

Rugsėjo 29 d. Druskininkuose buvo pagerbti garsiausiai šalies kūno kultūros mokytojai. Tarp jų ir du rajono pedagogai.
 
Rugsėjo 29 d. Druskininkų „Snow Arenoje“ vyko 2014–2015 m. m. X Lietuvos mokinių olimpinio festivalio – Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojų seminaras „Lietuvos vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas“. Pagerbti mokytojai, paruošę komandas nugalėtojas, bei savivaldybių ir sporto skyrių atstovai, padėję rengti 2014–2015 m. m. X Lietuvos mokinių olimpinio festivalio – Lietuvos mokyklų žaidynių varžybas.

Kaip informuoja Jaunimo kūrybos ir sporto centro administracija, padėkas už 2014–2015 m. m. X Lietuvos mokinių olimpinio festivalio – Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojų paruošimą ir olimpinių idėjų sklaidą gavo du Šakių rajono mokytojai. Tai Lukšių Vinco Grybo gimnazijos pradinių klasių mokytoja Lina Matusienė, kurios mokiniai (2004 m. gimimo ir jaunesni) kvadrato rajoninėse, zoninėse, tarpzoninėse ir finalinėse varžybose užėmė I vietą. Taip pat pagerbtas Šakių „Varpo“ mokyklos kūno kultūros mokytojas-metodininkas Algirdas Ulinskas. Jo treniruojamos merginos lengvosios atletikos keturkovės rungtyje rajoninėse, tarpzoninėse ir finalinėse varžybose užėmė I vietą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.