Padovanojo rekordinį tualetinio popieriaus tortą

tortas varpoSpalio 9 d. Šakių „Varpo“ mokykloje šurmuliavo „Meno dienos“. Šįkart originaliausiai pasirodė mokyklos mokinių tėvai ir mokyklos gimtadienio 25-mečio proga padovanojo dar niekur nematytą rekordinį tualetinio popieriaus ritinėlių tortą.
 
Nuotr. Šakių „Varpo“ mokykloje stovi tėvų dovanotas rekordinis tortas.
 
Kaip žinia, šiemet „Varpas“ švenčia 25-erių metų sukaktį. Šia proga moksleivių tėvai į šventę pažvelgė iš praktinės pusės. Pasak tėvų komiteto pirmininkės Brigitos Jokūbaitienės, tualetinio popieriaus trūkumas mokykloje  – aktuali problema. Todėl renginyje „Meno dienos“ tėvai įgyvendino meninę-socialinę akciją „Gimtadienis“. Gimtadienio tortą tėvai „iškepė“ ne iš miltų, bet iš tualetinio popieriaus ritinėlių. Į tortą buvo sudėta 836 tualetinio popieriaus ritinėliai (kiek mokykloje mokosi vaikų). Linksma šventinio torto gamyba truko pusantros valandos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.