Padovanojo rekordinį tualetinio popieriaus tortą

tortas varpoSpalio 9 d. Šakių „Varpo“ mokykloje šurmuliavo „Meno dienos“. Šįkart originaliausiai pasirodė mokyklos mokinių tėvai ir mokyklos gimtadienio 25-mečio proga padovanojo dar niekur nematytą rekordinį tualetinio popieriaus ritinėlių tortą.
 
Nuotr. Šakių „Varpo“ mokykloje stovi tėvų dovanotas rekordinis tortas.
 
Kaip žinia, šiemet „Varpas“ švenčia 25-erių metų sukaktį. Šia proga moksleivių tėvai į šventę pažvelgė iš praktinės pusės. Pasak tėvų komiteto pirmininkės Brigitos Jokūbaitienės, tualetinio popieriaus trūkumas mokykloje  – aktuali problema. Todėl renginyje „Meno dienos“ tėvai įgyvendino meninę-socialinę akciją „Gimtadienis“. Gimtadienio tortą tėvai „iškepė“ ne iš miltų, bet iš tualetinio popieriaus ritinėlių. Į tortą buvo sudėta 836 tualetinio popieriaus ritinėliai (kiek mokykloje mokosi vaikų). Linksma šventinio torto gamyba truko pusantros valandos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.