Padovanojo rekordinį tualetinio popieriaus tortą

tortas varpoSpalio 9 d. Šakių „Varpo“ mokykloje šurmuliavo „Meno dienos“. Šįkart originaliausiai pasirodė mokyklos mokinių tėvai ir mokyklos gimtadienio 25-mečio proga padovanojo dar niekur nematytą rekordinį tualetinio popieriaus ritinėlių tortą.
 
Nuotr. Šakių „Varpo“ mokykloje stovi tėvų dovanotas rekordinis tortas.
 
Kaip žinia, šiemet „Varpas“ švenčia 25-erių metų sukaktį. Šia proga moksleivių tėvai į šventę pažvelgė iš praktinės pusės. Pasak tėvų komiteto pirmininkės Brigitos Jokūbaitienės, tualetinio popieriaus trūkumas mokykloje  – aktuali problema. Todėl renginyje „Meno dienos“ tėvai įgyvendino meninę-socialinę akciją „Gimtadienis“. Gimtadienio tortą tėvai „iškepė“ ne iš miltų, bet iš tualetinio popieriaus ritinėlių. Į tortą buvo sudėta 836 tualetinio popieriaus ritinėliai (kiek mokykloje mokosi vaikų). Linksma šventinio torto gamyba truko pusantros valandos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.