Griškabūdiečiai prisidėjo prie gerumo akcijos

griskabudzio mokyklaSpalio 9 dieną gimnazijoje vyko neformalaus ugdymo diena „Sveikos gyvensenos ugdymas“. Gimnazijoje karaliavo sportinės veiklos, paskaitos, smagūs judrūs užsiėmimai.
Nuotr. Griškabūdžio gimnazijoje moksleiviams buvo suorganizuotas antrasis sveikatos ugdymo renginys.
 
Kaip ir daugelis rajono mokyklų, Griškabūdžio gimnazijos vyresniųjų klasių moksleiviai dalyvavo dviejų kilometrų distancijos bėgime, kurį organizavo VįŠ „Gelbėkit vaikus“. Organizacija įgyvendina gerumo akciją, skirtą suteikti džiaugsmo sunkiai gyvenantiems Lietuvos ir Zambijos vaikams.

Po bėgimo gimnazistai klausė paskaitą „Suicidas. Kodėl tai vyksta?“, kurią vedė Jaunimo linijos savanorė, psichologė Evelina. Susidomėjusiems mokiniams lektorė, remdamasi gyvenimiška patirtimi, pasakojo apie problemos ypatumus. Vyko praktiniai užsiėmimai, mokantys, kaip elgtis ir padėti savižudiškų minčių kamuojamam žmogui.

Didelio susidomėjimo sulaukė paskaita ,,Narkotikų prevencija ir aplinkos kontrolė mokyklose. Žala jaunam organizmui“, kurią skaitė medicinos klinikos „Mirameda“ lektorius Tadas Počiūra. Lektorius, daug metų dirbantis su psichotropines medžiagas vartojančiais pacientais, labai išsamiai išdėstė, kaip ir kokiais metodais gelbėjami į narkotikų liūną įklimpę žmonės.

Penktos ir šeštos klasės mokiniams buvo skaitoma psichologinė paskaita „Bendravimo psichologija. Kelias į laimingą paauglystę“.

Nuošalėje neliko ir mokinių tėvai. Šie aktyviai įsijungė į diskusiją tema „Kaip išsaugoti ramybę šeimoje?“, kurią skaitė psichologė, socialinė pedagogė Asta Gudynienė.

Mokyklos bendruomenės nariai antrą dienos pusę praleido sportiškai. Sveikatos ugdymo dienos gimnazijoje organizuojamos antrą kartą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.