Kaip „Laimėje“ bandeles kepė...

kepyklelejTrečiadienį „Varpo“ mokyklos ketvirtokai praleido kiek kitaip nei įprasta, vaikai lankėsi Šakių cukrainėje „Laimė“.
 
Nuotr. Praėjęs trečiadienis „Varpo“ mokyklos ketvirtokams buvo kupinas įspūdžių: mokiniai svečiavosi cukrainėje „Laimė“.
 
Kaip pasakojo mokinukų auklėtoja Živilė Pieniutaitė, nors kavinė ir nedidukė, bet nepaprastai jauki ir kvepianti čia pat keptais įvairiausiais pyragais bei pyragėliais. Visą ketvirtokų klasę pasitiko jaunatviškas, besišypsantis kolektyvas, skubantis pasirūpinti svečiais.

Technologė Raimonda Černevičiūtė su pagalbininkėmis mokinius papuošė baltomis kepuraitėmis ir mėlynais bateliais bei pakvietė į gamybos skyrių.

Ten labai nuosekliai supažindino su darbo procesu, gaunamais rezultatais. Didžiausias malonumas tiek mergaitėms, tiek berniukams buvo patiems susukti kruasaną, pakildinti ir įdėjus į krosnį kantriai laukti, kol iškeps. Na, o susėdus prie stalo, užgėrus skania arbata, burnoje ištirpo šiltas, gardus ir pačių pagamintas prancūziškas pyragėlis.

 Mokiniai dėkojo cukrainės kolektyvui ir technologei Raimondai už šiltą, įdomią valandėlę. Pasak auklėtojos, po šio apsilankymo lankytojų ratas tikrai pagausės.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.