Meno mokyklos jaunųjų dailininkų pažintis su VDA ir Vilniaus galerijomis

parodojeSpalio 23 d. Šakių rajono meno mokyklos dailės skyriaus moksleiviai dalyvavo edukacinėje kelionėje, kurioje patyrė daug įspūdžių.
 
Nuotr. Meno mokyklos dailės skyriaus moksleiviai išvykos metu turėjo puikią galimybę apsilankyti ne vienoje parodoje.
 
Pirmiausia vaikus pasitiko Vilniaus Dailės Akademijos (VDA) dėstytojai. Jie papasakojo apie VDA specialybes, parodė senuosius ir naujuosius rūmus, mokiniai turėjo galimybę stebėti, kaip dirba studentai ir netgi pozuotojai. Vėliau visi keliavo į VDA priklausančias parodines erdves, ten tyrinėjo meno kūrinius.

Moksleiviai aplankė garsiąją Salvadoro Dali ir Pablo Picasso darbų parodą, žiūrėjo filmus apie šiuos du įžymius menininkus. Taip pat apsilankė Grafikos meno centre vykstančiose parodose, Užupio Respublikoje ir grožėjosi senamiesčio architektūra.

Mokinius lydėję mokytojai L. Rūgytė, V. Kaunas ir M. Pauliukas VDA išklausė konferenciją „Platesnės mokinio pasirinkimo galimybės – kompetencijų plėtros pagrindas“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.