Dalyvavo parodoje „Mokykla 2015“

muziejus litexpoLapkričio 6 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo Zanavykų muziejus dalyvavo mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų parodoje „Mokykla 2015“.
 
Nuotr. Praėjusią savaitę Zanavykų muziejaus darbuotojai parodoje „Mokykla 2015“ pristatė edukacinę programą „Senų daiktų istorijos“.
 
Tai renginys, skirtas visai Lietuvos švietime dalyvaujančiai ir jį kuriančiai bendruomenei. Jame gerąja patirtimi dalijasi valstybinių švietimo centrų, mokyklų vadovai ir verslo įmonės, mokytojai ir mokiniai, nevyriausybinių organizacijų atstovai. Šiais metais dalyvavo daugiau nei 100 įmonių ir švietimo įstaigų iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Estijos ir Prancūzijos.

Paroda „Mokykla 2015“ užėmė 2 parodų sales. Vienoje iš jų – Atradimų laboratorijoje – savo veiklą ir edukacines programas pristatė Lietuvos muziejai. Šioje erdvėje moksleiviai kartu su savo mokytojais dalyvavo praktinėse veiklose, kurios leido suprasti jungtis tarp gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos, jų praktinį pritaikomumą, reikšmę kasdieniam gyvenimui bei mūsų istorijos pažinimui.

Zanavykų muziejus pristatė edukacinę programą – „Senų daiktų istorijos“. Edukacijos metu muziejaus darbuotojai supažindino su senoviniais namų apyvokos daiktais ir darbo įrankiais, naudotais mūsų krašto protėvių. Besidomintys edukacine programa sužinojo jų paskirtį ir naudojimo principą, taip pat turėjo galimybę patys išbandyti kai kuriuos seniau naudotus prietaisus ir įrankius.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.