Technologijų olimpiados nugalėtojai

Technologijų olimpiadoje dalyvavo 27 moksleiviai iš Griškabūdžio, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos, Lukšių Vinco Grybo gimnazijų, Gelgaudiškio, Kidulių, Sintautų pagrindinių mokyklų, „Varpo“ mokyklos, Paluobių mokyklos-daugiafunkcio centro, Kidulių pagrindinės mokyklos Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinio ugdymo skyriaus, Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro.

Moksleiviai varžėsi 7–8, 9–10, 11–12 klasių kategorijose. Pirmąją vietą 7–8 klasių grupėje iškovojo Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos aštuntos klasės mokinys Martynas Dumbliauskas (mokytojas Vidas Senkus), antrąją vieta dalijosi du mokiniai – „Varpo“ mokyklos aštuntokas Robertas Endriukaitis (mokytojas Sigitas Mockus) ir Paluobių mokyklos-daugiafunkcio centro aštuntokas Vilius Zavistauskas (mokytojas Jonas Kaminskas). Komisijos sprendimu šioje kategorijoje buvo skirtos trys trečiosios vietos, kurias iškovojo naumiestietis Tautvydas Būda (mokytojas Raimundas Jurkšaitis), gelgaudiškietis Nojus Norvilas (mokytojas V. Senkus) ir Kidulių pagrindinės mokyklos Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinio ugdymo skyriaus mokinys Antanas Gustaitis (mokytojas S. Mockus).
 
Pirmąją vietą 9–10 klasių kategorijoje laimėjo „Varpo“ mokyklos moksleivis Mantas Venskaitis (mokytojas S. Mockus), antrąją vietą ir šioje grupėje dalijosi du mokiniai – varpietis Ignas Matulaitis (mokytojas S. Mockus) ir lukšietis Vaidotas Grikietis (mokytojas V. Senkus). Vėlgi skirtos trys trečiosios vietos, kurias laimėjo Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleivis Mantas Sinkevičius (mokytojas V. Senkus) ir griškabūdiečiai, Romano Laurinaičio mokiniai, – Lukas Laurynaitis ir Gintarė Simanavičiūtė – vienintelė mergaitė, dalyvavusi olimpiadoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.