Treniravosi su „Vyčiu“

vytis vaikaiPraėjusį ketvirtadienį Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje į išskirtinę treniruotę su profesionaliais krepšininkais rinkosi ne tik gimnazijos, bet ir Sintautų pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Nuotr. Su „Vyčio“ krepšininkais žaidė Lukšių Vinco Grybo gimnazijos bei Sintautų pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Su moksleiviais treniravęsi „Vyčio“ krepšininkai Dominykas Domarkas Marijus Užupis ir Paulius Beliavičius mokė jaunuosius žaidėjus įvairių krepšinio subtilybių.
 
Šakių krepšinio klubo „Vytis“ direktorius Vytautas Strokas pasakojo, kad tokia treniruotė surengta ne pirmą kartą ir ateityje jų numatoma dar daugiau. Ši idėja įgyvendinama vykdant Nacionalinės krepšinio lygos projektą „Treniruokimės kartu su Mantinga“. Moksleiviams suteikiama galimybė treniruotis su profesionaliais krepšininkais.

Po treniruotės jaunieji žaidėjai buvo apdovanoti prizais – gavo po gertuvę.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.