Tarp pagerbtų Prezidentūroje – ir šakietis

erikasPraėjusį trečiadienį Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė padėkos raštus prizines vietas tarptautiniuose konkursuose iškovojusiems muzikantams. Tarp jų ir šakietis Erikas Šlakaitis.

Nuotr. Erikas Šlakaitis apdovanojimą iš Prezidentės Dalios Grybauskaitės rankų už muzikinius pasiekimus gauna ne pirmą kartą.  

Klarnetininkas Erikas Šlakaitis šiuo metu mokosi Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje. Už savo gebėjimus jis pelnęs ne vieną garbingą apdovanojimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kaip pasakojo jo tėtis Albinas Šlakaitis (Keturnaujienos laisvalaikio salės kaimo kapelos ,,Liocai” vadovas), savo amžiaus grupėje jo sūnus geriausias ir tuo labai džiaugiasi. Tikriausiai to nepavyktų pasiekti, jei ne paties Eriko atsidavimas, meilė muzikai ir sunkus darbas. A. Šlakaitis pripažįsta, kad sūnaus pasirodymus stebi ypač akylai ir negaili konstruktyvių partarimų.
 
Praėjusią savaitę Erikas buvo pagerbtas ne tik šalies Prezidentės – už puikius muzikinius pasiekimus bei Kauno miesto garsinimą pasaulyje specialų apdovanojimą jam įteikė ir Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Šiemet Prezidentūroje buvo apdovanota daugiau kaip pusšimtis muzikantų – Lietuvos aukštųjų muzikos mokyklų, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos, šalies konservatorijų, muzikos gimnazijų studentai ir moksleiviai, taip pat muzikinių teatrų, orkestrų muzikantai ir solistai, užsienio šalyse besimokantys ir dirbantys atlikėjai, prestižiniuose konkursuose 2015 metais laimėję „Grand Prix“, I, II, III vietas, ir jų pedagogai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.