Paaiškėjo dailės olimpiados laimėtojai

Gelgaudiškio dvare vyko rajoninė dailės olimpiada, kurioje dalyvavo 12 mokinių iš Šakių rajono Meno mokyklos, Šakių „Žiburio“, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos bei Griškabūdžio gimnazijų, Šakių „Varpo“ mokyklos, Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos, Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro.

Pirmąją vietą olimpiadoje iškovojo vienuoliktokė Meno mokyklos mokinė Vaiga Grabauskaitė (mokytoja Lolita Rūgytė). Komisijos sprendimu buvo skirtos dvi antrosios vietos, kurias dalijosi žiburietės, Audronės Vorevičienės mokinės, – trečiokė Dominika Balčiūtė ir pirmokė Auksė Puišytė. Olimpiadoje trečiąją vietą dalijosi trys mokinės: Griškabūdžio gimnazijos mokinė trečiokė Agnė Simanavičiūtė (mokytoja Rimutė Amonienė), „Varpo“ aštuntokė Goda Enzelytė (mokytoja Jūratė Žalnorienė) ir žiburietė pirmokė Emilija Vensaitė (mokytoja A. Vorevičienė).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.