Antrajame „Tūkstantmečio mokyklų“ etape – ir rajono mokyklos

astrauskas kab
Rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas nepritaria „Tūkstantmečio mokyklos“ programos įgyvendinimo stabdymui, tačiau suabejojo, ar antrasis srautas, į kurį pateko mūsų savivaldybės mokyklos, prasidės laiku. D. Pavalkio nuotr.


Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija uždegė žalią šviesą ne kartą kritikuotai švietimo pažangos programai „Tūkstantmečio mokyklos“. Iki gegužės vidurio į pirmąjį srautą atrinktas mokyklas turėtų pasiekti pirmasis finansavimas – 22 savivaldybėms bus skirta 109 mln. eurų. Mūsų rajono savivaldybė pateko į antrąjį programos srautą. Planuojama, kad mūsų „Tūkstantmečio mokyklose“ numatytos veiklos turėtų prasidėti dar šių metų rudenį.

Į praėjusiais metais paskelbtą kvietimą dalyvauti „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje norą pareiškė 271 mokykla iš 58 savivaldybių. Sulaukus tokio didelio aktyvumo dėl...

(Daugiau paskaityti galite gegužės 9 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.