Antrajame „Tūkstantmečio mokyklų“ etape – ir rajono mokyklos

astrauskas kab
Rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas nepritaria „Tūkstantmečio mokyklos“ programos įgyvendinimo stabdymui, tačiau suabejojo, ar antrasis srautas, į kurį pateko mūsų savivaldybės mokyklos, prasidės laiku. D. Pavalkio nuotr.


Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija uždegė žalią šviesą ne kartą kritikuotai švietimo pažangos programai „Tūkstantmečio mokyklos“. Iki gegužės vidurio į pirmąjį srautą atrinktas mokyklas turėtų pasiekti pirmasis finansavimas – 22 savivaldybėms bus skirta 109 mln. eurų. Mūsų rajono savivaldybė pateko į antrąjį programos srautą. Planuojama, kad mūsų „Tūkstantmečio mokyklose“ numatytos veiklos turėtų prasidėti dar šių metų rudenį.

Į praėjusiais metais paskelbtą kvietimą dalyvauti „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje norą pareiškė 271 mokykla iš 58 savivaldybių. Sulaukus tokio didelio aktyvumo dėl...

(Daugiau paskaityti galite gegužės 9 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.