Verslumo konkurse triumfavo „Žiburiečiai“

Gegužės 12 d. Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų bei Ekonomikos ir verslo fakultetai kartu su AB „Swedbank“ sukvietė aštuonias stipriausias šalies 9–12 klasių moksleivių komandas pristatyti savo atliktų užduočių rezultatus verslumo konkurso „MEKA 2023“ finale. Puikiai jame pasirodė Šakių „Žiburio“ gimnazijos komanda „Žiburiečiai“, tapusi šio konkurso nugalėtoja.
 
„Žiburiečių“ komanda, kurios sudėtyje Gabija Verpečinskaitė, Austėja Ižganaitė, Deimantas Indriūnas, Gabija Aleksaitytė, Deividas Išganaitis ir Aleksas Marcelionis, iki balandžio 28 d. turėjo išanalizuoti UAB „Formosa LT“, kuri gamina per 50 skirtingų gėrimų (nuo taivandietiškų burbulinių arbatų iki šerbetinių kokteilių) veiklą ir sukurti du naujus produktus, kurių reklaminę kampaniją ir reikėjo pristatyti finalinio renginio metu. „Žiburiečiai“ darbo pristatymui nufilmavo du videoįrašus – vieną iš „Art Deco“ muziejaus, kitą – miške.

A. Ižganaitės teigimu, jų komanda sukūrė keletą naujų burbulinės arbatos skonių, tačiau gamybai buvo atrinkti tik du – kiek netradicinis rožių ir miško uogų, kurie turėtų dar šią vasarą pasirodyti pardavime.

Šakiečių komanda buvo apdovanota piniginiu 700 eurų vertės prizu ir konkurso rėmėjų dovanomis. „Žiburiečius“ konkursui paruošė mokytoja Daiva Palukaitienė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.