Prašoma suma gerokai viršijo vasaros stovykloms skirtas lėšas

stovyklos vasara
Pasibaigus mokslo metams, tėvams tenka pasukti galvas, kaip užimti savo atžalas vasaros atostogų laikotarpiu. Kai atsibosta vaikų frazės „Nėra ką veikt“, „Ką man veikt?“, išsigelbėjimu tampa vaikų stovyklos. Prie jų organizavimo kasmet prisideda ir rajono savivaldybė, šiemet vasaros stovykloms skyrusi 29 tūkst. eurų.
 
Paraiškas svarsčiusi komisija patvirtino visų 16 pareiškėjų pateiktus projektus, nes jie visi atitiko nustatytus kriterijus bei prioritetus – užimti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus ir vaikus iš socialiai remtinų, socialinę riziką patiriančių šeimų. Visa prašoma suma siekė 40 tūkst. 600 eurų. Tiesa, savivaldybės indėlis šiais metais didesnis, nes pernai buvo skirta 20 tūkst. eurų.
 
Pasak savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Dariaus Aštrausko, komisijai teko nelengvas uždavinys – apkarpyti pinigėlius, kurių prašė stovyklų organizatoriai, nes jų suma gerokai viršijo numatytas vasaros stovykloms skirti lėšas. Tad teko vasaros stovyklų organizatorių perklausti, ar jie vykdys numatytas veiklas už siūlomą sumą.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Gintaro Demeniaus teigimu, perskirstant ir apkarpant lėšas buvo atsižvelgiama į stovyklų dalyvių ir pamainų skaičių, vykdymo laikotarpį, ar į numatytas veiklas ketinama įtraukti socialinių partnerių ir kitus kriterijus.

Šią vasarą turiningai ir įdomiai praleisti laiką vaikus kvies VšĮ „Robotikos akademija“, Šakių kultūros centro Kudirkos Naumiesčio ir Griškabūdžio padaliniai, Cirko mokykla, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras, klubas „Audra“, Tuki tuki kaimas, Sporto klubų sąjunga,  MB „Mūsų gyvenimo spalvos“, VšĮ Šakių šeimos centras, mokytoja Raslita Liudžiuvienė, Zanavykų muziejus, Šakių viešoji biblioteka, Lietuvos laisvės kovos įamžintojų sąjūdis, Sintautų bendruomenės centras ir VšĮ Baltijos jūrų skautai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.