Kviečia teikti paraiškas dėl stipendijų

Savivaldybės administracija skelbia, kad iki rugpjūčio 21 d. 15 val. priimami dokumentai dėl socialinių stipendijų skyrimo studentams rudens semestrui (rugsėjo–sausio mėn. laikotarpiui).  

Būsimų pirmakursių atestato pažymių vidurkis turi būti ne mažesnis kaip 8,5 balo, o studentų semestro pažymių vidurkis turi būti ne mažesnis kaip 8. Stipendija skiriama tuo atveju, jei vienam šeimos nariui tenkančios pajamos per mėnesį neviršija 392,5 euro, pajamos skaičiuojamos už tris paskutinius mėnesius.
 
Bakalauro studijų studentams skiriamos socialinės stipendijos dydis yra iki dviejų bazinių socialinių išmokų per mėnesį, t. y. iki 98 eurų per mėnesį.

 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.