Parems 14 studentų

Posėdžiavusi savivaldybės Studijų rėmimo komisija nusprendė socialinę stipendiją skirti 14 pažangių rajono studentų iš sunkiai besiverčiančių šeimų.

Pasak rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės Danutės Jurgutienės, rudens semestrui studijų stipendija skirta 14 studentų – aštuoniems pirmakursiams, kurių atestatų vidurkiai ne mažesni nei 8,5 balo, keturiems antrakursiams ir dviem trečiakursiams, kurių mokymosi vidurkiai ne mažesni nei 8 balai. Tiesa, parama nėra didelė – 64 eurai per mėnesį.
 
„Neramina tai, kad šeimų skurdo lygis didėja ir yra studentų iš labai sunkiai besiverčiančių šeimų, turinčių labai mažas mėnesio pajamas“, – apgailestavo D. Jurgutienė svarstydama, kaip padėti toms šeimoms išleisti vaikus į mokslus, todėl, skirstant ateinančių metų savivaldybės biudžetą, planuojama kelti šį klausimą ir ieškoti galimybių padidinti stipendijų fondą.

Jaunimo reikalų koordinatorės teigimu, buvo labai daug besikreipiančių, kurie galėjo teikti paraiškas stipendijoms gauti, nes nuo šių metų birželio 3 d. buvo pakeisti Studijų rėmimo nuostatai – sumažintas pažymių vidurkio balas nuo 8,5 iki 8.

Pavasario semestrui socialinės stipendijos skirtos taip pat 14 studentų, tik mėnesinė išmoka jiems buvo dar mažesnė – 51 euras. Tad per metus bus paremti 28 jauni žmonės, siekiantys aukštojo išsilavinimo.

Iš viso nuo 2006 m. iš rajono savivaldybės biudžeto socialines stipendijas yra gavę per 300 studentų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.