Valiulių stotelę papuošė konkurso laimėtojos piešinys

stotele piesinys
Varpo“ moksleivės Vasarės Balaišytės (iš kairės ketvirta) piešinį ant stotelės paviljono padėjo perpiešti mokinių komanda ir mokytojos Lina Smilgiuvienė bei Rita Čižauskienė (dešinėje). („Varpo“ mokyklos nuotr.)


Praėjusį penktadienį ant autobusų stotelės Valiuliuose (kelio Kaunas–Zapyškis–Šakiai 56,923 kilometre) perpieštas „Varpo“ moksleivės Vasarės Balaišytės piešinys – Lietuvos automobilių kelių direkcijos inicijuoto konkurso „Saugus eismas kelyje“ nugalėtojas.
 
Dar gegužę skelbėme, kad V. Balaišytės piešinys atrinktas tarp šešių laimėtojų, iš viso konkursui buvo pateiktas 471 piešinys. Penktadienį moksleivės piešinys papuošė Valiulių stotelę, o kartu su aštuntoke plušėjo ir „Varpo“ mokinių komanda, taip pat dalyvavusi konkurse. Tai Aistė Merkeliūnaitė, Urtė Glikaitė, Medeina Verpečinskaitė, Jonė Bataitytė, Meda Endriukaitytė, Eva Butkevičiūtė, Gabija Žilionytė ir mokytojos Lina Smilgiuvienė bei Rita Čižauskienė.

Vasarė savo piešiniu atkreipia vairuotojų dėmesį, kad vairuojant transporto priemonę vairuotojai nesinaudotų mobiliuoju telefonu, segėtų saugos diržą ir saugotų visų sveikatą bei gyvybę.

Laimėtoja apdovanota padėka ir Kelių direkcijos įsteigtais prizais, likusiems dalyviams skirtos simbolinės Kelių direkcijos dovanėlės.

Tai ne pirmas kartas rajone, kai konkurso laimėtojos piešinys papuošia autobusų stotelę – 2022m. taip pat „Varpo“ mokyklos moksleivės Austėjos Pužauskaitės piešinys perpieštas stotelėje Gelgaudiškyje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.