Neterminuotame streike – trys švietimo darbuotojai

Šiandien neterminuotą streiką paskelbusi Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga skaičiuoja prie streiko, kurį Lietuva paskutinį kartą matė prieš penkerius metus, prisijungusius mokytojus. Mūsų rajone kol kas ramu, tačiau prie streiko nuo kitos savaitės ketina prisijungti trys Gelgaudiškio „Šaltinio“ ugdymo centro švietimo darbuotojai – du mokytojai ir viena mokytojo padėjėja.

Rugsėjo 15 d. įspėjamajame streike dalyvavo devyni mūsų rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos pedagogai. Streikuojančius mokytojus palaikė šeši Griškabūdžio gimnazijos mokytojai. Jie pamokas vedė su emblemomis „Pritariu streikui“. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus žiniomis, neterminuotame streike jie dalyvauti neketina.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.