Moksleiviai demonstravo savo gebėjimus

Tarp gausaus būrio konkurso „Jaunasis žemės ūkio technikos specialistas 2024“ dalyvių meistriškumą demonstravo ir Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo centro auklėtiniai. Kudirkos Naumiesčio PRC nuotr.

Balandžio 30 d. Marijampolės profesinio rengimo centro (MPRC) Kudirkos Naumiesčio skyriaus moksleiviai gebėjimus demonstravo respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse „Jaunasis žemės ūkio technikos specialistas 2024“, o ankstesnę savaitę auklėtiniai dalyvavo ir MPRC vykusiame Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių svetingumo profesinio meistriškumo konkurse.

Kaip praneša Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo skyrius, balandžio 30 d. šaltkalvio modulinės profesinio mokymo programos mokiniai kartu su profesijos mokytoju Vytautu Veniu dalyvavo profesinio meistriškumo konkurse „Jaunasis žemės ūkio technikos specialistas 2024“.

Atliekant suvirinimo užduotį nepralenkiamas buvo skyriaus moksleivis Marius Varankovas, o atliekant figūrinio važiavimo rungtį sau lygių neturėjo Robertas Ūsas. Mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanomis.

„Konkursas buvo įdomus ir naudingas, visi dalyviai galėjo įsivertinti savo profesinį meistriškumą, pasisemti naujos patirties bei įgyti naujų įgūdžių“, – džiaugiasi Kudirkos Naumiesčio skyrius ir dėkoja moksleivius konkursui ruošusiems mokytojams V. Veniui, Juozui Tarnauskui, Zenonui Kriukui bei vairavimo instruktoriui Vidmantui Katkevičiui.

gabija konkursasTrečią vietą „Barista“ rungtyje su porininke užėmė Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo centro auklėtinė Gabija Sutkutė (dešinėje). Kudirkos Naumiesčio PRC nuotr.

O štai balandžio 24–25 d. MPRC vyko profesinio mokymo įstaigų mokinių svetingumo profesinio meistriškumo konkursas, kuriame dalyvavo 88 būsimi kulinarijos, konditerijos, baro, restoranų paslaugų profesionalai iš 22-jų Lietuvos profesinio mokymo įstaigų.

Viena iš prizininkių – Kudirkos Naumiesčio skyriaus moksleivė Gabija Sutkutė, dirbusi poroje su vilniete Anelija Popykinaite iš Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro ir ,,Barista“ rungtyje užėmusi trečią vietą (mokyt. A. Rastupkevičienė).

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.