Pilietiškumo pamoka sulaukė moksleivių susidomėjimo

Gegužės 22 d. Šakių rajono Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyriujue svečiavosi ambasadorius ypatingiems junglumo ir Trijų jūrų iniciatyvos klausimais Gediminas Varvuolis.

Praėjusį trečiadienį Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyriuje svečiavosi lietuvių diplomatas, buvęs Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Japonijoje ir Belgijoje Gediminas Varvuolis, iš moksleivių sulaukęs ne vieno klausimo.

Svečias su susirinkusiais pasidalijo žiniomis apie Europos Sąjungą (ES), NATO veiklą, funkcijas ir diplomatiją. Atviroje istorijos pamokoje dalyvavo ir Lekėčių, Plokščių skyrių bei Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos mokiniai, keliavę vingriais ES ir NATO struktūros bei veiklos keliais. Moksleiviai susipažino su šių struktūrų vertybėmis, nauda Lietuvai ir kiekvienam jos piliečiui, sprendimų galimybėmis, aptarti ir solidarumo su Ukraina niuansai. Žinių patikrinimui ambasadorius pakvietė mokinius dalyvauti viktorinoje, o už teisingus atsakymus gavo prizus.

Po viktorinos atėjo laikas klausimams, kurių ambasadorius sulaukė ne vieno, tad mokyklos administracija džiaugiasi pavykusia pilietiškumo pamoka, kuri vyko įgyvendinant Užsienio reikalų ministerijos projektą „Atgal į mokyklą“.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.